Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Правила та умови

 • ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ

  Авторизовані користувачі мають право розміщувати безкоштовне оголошення протягом місяця не більше, ніж 5 разів, якщо потрібна більша кількість, то послуга буде платною. Коли термін розміщення оголошення виходить, його необхідно продовжити.
  Користувач покладає на себе всю відповідальність за надану інформацію на своїй сторінці. Якщо виникає ситуація, пов'язана зі зломом вашої сторінки, то слід змінити пароль на більш надійний.

  Вартість на нерухомість повинна відповідати тій сумі, яку готовий буде заплатити потенційний покупець. Фото додається до оголошення має відповідати реальному стану продаваного житлового або комерційного приміщення. Забороняється розміщувати зображення, скачані з мережі Інтернет.

  Авторизований клієнт повинен викладати оголошення, які:

  • будуть відповідати певній рубриці;
  • мають реальні фотографії, що відповідають опису;
  • будуть містити в собі інформацію тільки по одному житловому об'єкту, що виставляється на продаж.

  Вся нерухомість, яка викладається на сайті, з метою продажу, повинна бути придбана законним шляхом і мати необхідну документацію.
  Адміністрацією сайту допускається внесення необхідних правок (орфографічних) і переміщення оголошення в межах наявних рубрик. У разі, якщо інформація не відповідатиме необхідним вимогам і нести шкоду, то сторінку можуть заблокувати. Якщо в оголошенні містяться шкідливі посилання, то вся відповідальність покладається на учасника оголошення.

 • ПРАВИЛА ПУБЛИКАЦИИ ОБЪЯВЛЕНИЙ

  На сайті Budynok.com.ua можна розмістити оголошення будь-якому користувачеві: приватній особі або клієнту, який представляє будівельну організацію. Ми працюємо з усіма регіонами України. Щоб отримати можливість розмістити своє оголошення, необхідно пройти процес авторизації.

  Реєстрація

  Меню сайту з нерухомістю відрізняється мінімалізмом і простотою у використанні, тому процес реєстрації не викличе труднощів. При натисканні на іконку «Розмістити оголошення» слід заповнити порожні віконця, а саме:

  • ввести діючу електронну адресу;
  • підібрати безпечний пароль;
  • дублювати код з картинки;
  • виконати вхід.

  Після таких маніпуляцій Інтернет-ресурс автоматично відправляє лист на вашу пошту. Користувач повинен відкрити лист і перейти за посиланням, таким чином, процес авторизації буде завершено.

  Як розмістити оголошення

  Будь-яке оголошення має відповідати певній рубриці: продаж квартир, продаж будинків, оренді і т.д. Необхідно підібрати кілька реальних фотографій, які будуть відповідати стану об'єкту, що продається. Клієнт вносить контактну інформацію, зазначає регіон, вибирає матеріал, з якого зведено будівлю. Описує основні характеристики. Пропонована сума повинна відповідати кінцевій реалізації.

  Користувач має можливість протягом місяця розмістити п'ять безкоштовних оголошень, якщо є необхідність в більшій кількості, то це буде платно.

 • ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПЕРСОНАЛЬНЫХ ДАННЫХ

  Сервіс Budynok.com.ua стає власником всієї бази даних зареєстрованих користувачів. Він відповідає за процес модерації та викладає інформацію в своїх рубриках. Сайт відкритий для відвідування будь-якого користувача незалежно від того - зареєстрований він чи ні.

  Вся інформація, яка викладається на сайті проходить обробку з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних». В процесі авторизації на Budynok.com.ua користувач автоматично погоджується на обробку таких даних:

  • ім'я;
  • регіон;
  • email.

  Користувач має право знати, що при навмисному або випадковому переході по рекламних посиланнях, які фігурують в окремій ніші сайту, він залишає основний простір Budynok.com.ua. А це може призвести до того, що другорядні сайти отримають можливість пересилати рекламні повідомлення на вашу електронну адресу. В цьому випадку, варто бути максимально уважним.

У вас залишилися питання?
scroll