Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Про нас

Портал Budynok.com.ua - це спеціальна інтернет майданчик, на якому користувач може переглядати або викладати свої оголошення, пов'язані з нерухомостю в Києві або в інших регіонах України. На цьому сайті можна викладати безкоштовні оголошення на ПК або смартфоні швидко і дуже зручно.

У нас ви знайдете житло на будь-який смак - затишні будиночки, просторі квартири, шикарні приміщення під офіси. А для тих, хто хоче побудувати свій будинок за індивідуальним проектом, є можливість купити необхідну ділянку землі.

Загальна характеристика сайту

Budynok.com.ua має зручний каталог з великою кількістю рубрик. З його допомогою можна швидко переглядати і викладати оголошення. Користувачам доступні вибір необхідного регіону і комфортна подорож по розділах.

Наші клієнти можуть продавати або купувати:

  • квартири;
  • будинки;
  • земельні ділянки;
  • комерційну нерухомість.

Крім цього, доступна можливість оренди житлової і комерційної нерухомості. Можна купити квартиру або будинок від власника, а можна придбати квадратні метри в новобудові від забудовника. У цьому випадку, ви отримуєте квартиру в будинку, що знаходиться на етапі будівництва. Відомі будівельні компанії гарантують якість і здачу житла в зазначений термін.

Особливості інтернет-ресурсу

В процесі пошуку житла можна виставити:

  • необхідну ціну;
  • необхідний регіон;
  • бажаний рік побудови;
  • або запропонувати додати опцію адміністратору.

Також можна обрати матеріал, з якого була зведена основна частина будівлі або підібрати необхідну квадратиру. А якщо використовувати послугу «Розширеного пошуку», то можна купити будинок в кредит, зняти житло в короткострокову або довгострокову оренду.

Щоб виставити своє оголошення необхідно авторизуватись. Спосіб реєстрації максимально простий: користувачеві необхідно внести діючу електронну пошту, придумати пароль і ввести код із запропонованої картинки.

Переваги

Budynok.com.ua - це зручний сайт для пошуку або продажу нерухомості різного виду і призначення. Авторизованим користувачам можна розміщувати безлімітну кількість оголошень на місяць. На сайті є свій Блог з корисною інформацією. Тут ви знайдете відповіді на більшість питань і познайомитеся з новими віяннями на ринку нерухомості. Наші експерти допоможуть з вибором місця проживання і нададуть загальну інформацію зі світу комерційної нерухомості.

У вас залишилися питання?
scroll