Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Вибираємо жалюзі. Що потрібно знати перед покупкою

09.05.2022
0   коментарів
189

Якщо хочете, щоб ваш будинок виглядав сучасно, потрібно пам'ятати про ключові тенденції в дизайні, інакше ризикуєте створити не актуальний. старомодний інтер'єр. Йдеться про мінімалізм, лаконічність та практичність всього, чим хочете оточити себе та своїх близьких. Це меблі, предмети побуту, аксесуари, це відноситься і до жалюзі.

Підбираючи жалюзі в Києві та в будь-якому іншому місті країни ви вбиваєте 2х зайців –

 1. Захищаєте будинок від спеки та ультрафіолету;
 2. Декоруєте простір в актуальному, стильному ключі.

Якими бувають жалюзі та як їх підбирати читайте далі у цій статті.

blinds

Чому саме жалюзі

Доводилося чути думку, що жалюзі підходять тільки для офісів і не дуже вигідно виглядають у приватному будинку чи квартирі. Їхня суто практичність не наповнює простір гедоністичною млостю. На це можна відповісти коротко – і не треба! Сучасні тенденції такі, що млість потрібна лише циганським баронам, і в задушливих будуарах декадансу. Зараз життя динамічне і потребує практичного підходу. Тому важкі штори із золотими кистями можна забути на наступні 10, а то й 20 років. Тим більше, жалюзі набагато зручніші та корисні у повсякденному використанні.

Різноманітність та види жалюзів

Жалюзі використовують в офісах, гаражах, на кухнях, у кабінетах, спальнях та вітальні. Щоб інтер'єр добре виглядав, потрібно скрупульозно підбирати матеріали та конструктивні особливості, це забезпечить повний успіх реалізації ваших дизайнерських задумів.

Трендові жалюзі:

Горизонтальні — складаються з поперечних ламелей, що з'єднуються нитками. Також включають систему регулювання кута розташування ламелей. Горизонтальні жалюзі роблять із пластику, бамбука, тканинних матеріалів та деревини. Також є металеві жалюзі, які можна використовувати як додатковий захист від злодіїв.

Вертикальні жалюзі — ширші за горизонтальні. Ролетна конструкція дає можливість використовувати велику кількість різних матеріалів та виробляти жалюзі під будь-які завдання.

Також є вертикальні жалюзі, але особливих конструкцій, до них відносяться рулонні та римські жалюзі та гофровані пліссе. Вони не мають ламелей, конструктивно це суцільний матеріал, який розкочується та згортається завдяки ролетній системі.

Важливий момент – завдяки широкому вибору дизайнерських рішень можна підібрати жалюзі під будь-який інтер'єр. Наприклад, для спалень можна замовити темні жалюзі з текстилю.

blinds

Докладніше про матеріали для жалюзів

При підборі матеріалу люди користуються особистими уподобаннями та ідеологією. Наприклад, ті, хто цінує практичність вибирають пластик, дерево та бамбук віддають перевагу екологи, джут, червоне дерево та модрина – для будинків, з підвищеними вимогами, текстильні матеріали, потрібні там, де потрібно створити інтер'єр для відпочинку. Ну і окремо стоять захисні жалюзі, завдання яких – підвищити рівень безпеки. Тут застосовують легкі, але міцні метали. Також жалюзі сприяють шумоізоляції приміщень. Є досить щільні конструкції, які чудово приглушають зовнішні звуки. Якісні вироби продаються із гарантією на рік. Розрахувати приблизну вартість можна проконсультувавшись із оператором.

Ну і наприкінці статті слід сказати, що правильні виміри прорізів під жалюзі – запорука вдалого придбання. Перш ніж купувати, поговоріть зі спеціалістами або замовте виїзд замірника додому.

Під будь-які дизайнерські та практичні завдання ви зможете знайти вироби у Жалюзі-Сервіс, телефонуйте, консультуйтеся, замовляйте. Якісні та сучасні жалюзі – ознака сучасного будинку.

Заходи

Всі заходи
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
  234
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
  259
photo
У вас залишилися питання?
scroll