Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Перерва в будівництві будинку — чим це загрожує?

15.06.2022
0   коментарів
143

Те, наскільки тривалим буде будівництво приватного будинку чи котеджу, передбачити точно вкрай складно. Все залежить від багатьох факторів, що мають значний вплив:

 • масштаби будівництва;
 • нестандартність архітектурних рішень;
 • форма житлової будівлі;
 • технологія будівництва;
 • отримання дозвільних документів тощо.

Очевидно, кожен потенційний майбутній власник розраховує на те, що навесні будівництво почнеться, а взимку вже можна буде жити. Однак, на практиці все в рази складніше: будівництво може затягнутися на невизначений термін, наприклад, через затримки в доставці певних будівельних матеріалів, некомпетентність та безвідповідальність робочих, погодних умов тощо.

Саме тому важливо довіряти будівництво будинку професіоналам своєї справи, і звертатися до перевіреної та надійної будівельної компанії. У Дніпрі такий є Дьюпоінт. Але навіть за наявності досвідченої команди погодні умови можуть зіграти не на руку, і будівництво доведеться перервати.

Нульовий цикл

Нульовий цикл

Якщо виникає необхідність у перериванні будівництва приватного будинку, то експерти будівельної сфери настійно порадять робити це на етапі нульового циклу. До цього моменту може бути реалізовано:

 • фундаментна стрічка та забетоновані стовпи;
 • стіни майбутньої будівлі;
 • заливання підлоги;
 • підвальне перекриття;
 • утеплення та ізоляція від вологи стін цоколя.

Останній цикл

Загальнобудівельний (заключний) етап передбачає на момент переривання наявність:

 • зведених стін та димаря;
 • міжповерхових перекриттів;
 • даху (покриття, обшивки, захисного матеріалу).

Для даху краще використовувати руберойд, який не залучатиме зловмисників у період перерви будівництва. Черепицю, наприклад, можна легко і швидко демонтувати, і на момент відтворення робіт ви будете неприємно здивовані.

Заморожувати будівництво найкраще в зимовий сезон, однак такий захід загрожує висиханням і осіданням стін. У таких випадках краще законсервувати будинок, щоб запобігти утворенню тріщин. Навіть якщо таке станеться, то відновити цілісність споруди буде нескладно.

Складні етапи переривання будівництва

Складні етапи переривання будівництва

Для переривання будівництва необхідно передбачити значний захист основи майбутнього будинку. Якщо не приділити увагу захисту фундаменту, то надалі ви можете зіткнутися із проникненням вологи між фундаментом та стінами, розривом блоків та руйнуванням ізоляції.

Перший поверх також потребує добротного захисту, оскільки саме він піддається найбільш агресивному впливу вологи та низьких температурних показників.

Відсутність перекриттів також обіцяє подібні процеси: волога буде проникати в матеріал, тим самим провокуючи пошкодження і руйнування при заморожуванні.

Сезонне будівництво

Сезонне будівництво

Як показує практика, зведення будинку або котеджу за один сезон — це захід, що вимагає чималих зусиль та вкладень. Трапляється, коли без переривання будівництва просто не обійтися. Однак, у таких випадках абсолютно необов'язкова поява пошкоджень та тріщин. Поява тріщин запобігається, якщо взяти до уваги:

 • рівномірне усадження певних частин будинку;
 • тиск на фундамент будівлі;
 • тип ґрунту на території;
 • технологію будівництва та ін.

Щодо консервації, проводити її необхідно в наступній послідовності:

 1. Проведення якісної гідроізоляції фундаменту.
 2. Утеплення основи будинку.
 3. Реалізація відведення вологи, що накопичується довкола.

Думка експертної команди будівельної компанії Дьюпоінт — переривання будівництва із збереженням цілісності та безпеки майбутньої будівлі можливе виключно на певних етапах циклу і тоді, коли забезпечується надійний захист та консервація. Якщо знехтувати вищезазначеними аспектами, то ви можете спустити даремно всі свої вкладення. Продумуйте будівництво ґрунтовно та заручіться підтримкою кваліфікованих фахівців.

Заходи

Всі заходи
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
  352
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
  361
photo
У вас залишилися питання?
scroll