Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Топ-10 дизайнерських і архітектурних компаній України

04.12.2020
0   коментарів
1997

1. Сергій Махно Architects

Sergey Makhno Architects - майстерня сучасного українського дизайну і архітектури.  Заснована в 2003 році.  Предметний дизайн студії Сергія Махно - це суміш українських культурних традицій, сучасного дизайну і мистецтв.  За 16 років роботи вона реалізувала близько 600 проектів в 21 країні.  Компанія працює в трьох напрямках: дизайн інтер'єрів, архітектура і предметний дизайн.  Проекти інтер'єрів Сергій Махно, як правило, мають неабиякий постіндустріальний характер з граючим велику роль ефектним освітленням.

Нагороджена престижними міжнародними преміями, такими як Red Dot Design Award, The International Property Awards, The Architecture MasterPrize, IDA Awards і SBID.

Makhno Architects

2. Бюро Балбек

Balbek bureau - київська студія архітектури і дизайну інтер'єрів.  Маючи 12-річний досвід проектування комерційних, корпоративних і житлових об'єктів на замовлення.

Очолювана Славою Балбек ахітектурно і дизайнерська фірма Balbek Bureau включає в себе і меблевий бренд Propro, що працює, в першу чергу, для офісів.

Студія також веде проект під назвою Tuyvo, в рамках якого формує дизайн навколишнього простору - наприклад, створюючи лавки для місцевого парку з вбудованою сонячною панеллю.

Balbek bureau

3. Студія Кучерявих

Студія Кучерявих займається створенням 3D-візуалізації і концепцій дизайну інтер'єру для готелів, ресторанів та інше.  Якщо ви хочете створити новий дизайн для свого будинку, отримати 3D-візуалізацію, щоб краще зрозуміти архітектурний проект, або вам потрібна аутсорсингова компанія для делегування завдань рендеринга, вам сюди.

4. Yuriy Zimenko

Дизайн-студія Yuriy Zimenko працює в Києві вже 15 років.  Відомий своїм лакшері і мінімалістичним стилем, жвавими колірними моментами, він створював дизайн-проекти квартир і будинків в своїй країні і за кордоном.

Дизайн меблів від Zimenko визначається почуттям гумору.  Шафи серії Roomy Wardrobe Numbers Game прикрашені розсипом золотих цифр.

Yuriy Zimenko

5. Fild

Київський бренд Fild розробляє дизайни квартир, а також аксесуарів для дому - таких як світильники, стелажі, підноси, гачки.  Вони навіть взялися за брендинг модного бренду Podolyan і ювелірного бренду Samokish.

Заснована в 2013 році Даном Вахрамєєва і Катериною Федоренко компанія відкрила свій перший магазин в грудні 2016 року в будівлі з сірим фасадом і яскраво-жовтими дверима, відповідного бренду.  Через кілька місяців вони стали першим українських брендом, представленим на Стокгольмському меблевому ярмарку.

brand Fild

6. Faina

Faina - дизайнерський бренд з Києва, заснований Вікторією Якушев в 2014 році з метою оновити традиційний український дизайн і зробити його більш відомим за межами країни.  Офісний інтер'єр студії внесений в лонг-лист міжнародної премії Dezeen Awards в цьому році в номінації малих інтер'єрів робочого простору.

 «З почуттям щирої любові до свого національного коріння я вирішила зробити українську ідентичність зрозумілою і впізнаваною в усьому світі», - каже Вікторія Якуша.

 «У дизайні своєї колекції Faina я хочу відобразити всю життєву силу енергії, яка накопичувалася на українській землі впродовж століть - представивши її, як мені здається, в сучасній інтерпретації».

Faina brand

7. Дмитро Аранчій Architects

Дмитро Аранчій Architects - український архітектор, який працює в області алгоритмічного / параметричного проектування.  Його науково-творча ідеологія підживлюється двома отриманими спеціальностями - інформаційними системами та архітектурою.  Dmytro Aranchii Architects плідно працює на ниві досліджень цифрової архітектур, бере активну участь і перемагає в професійних міжнародних, вітчизняних конкурсах, використовуючи новітній підхід.  Основними напрямками роботи майстерні є архітектурне проектування, дизайн інтер'єрів і промисловий дизайн.

Aranchii Architects

8. Martin Architects

Martin Architects - Компанія спеціалізується на розробці дизайн-проектів приватних апартаментів, будинків, а також закладів громадського призначення. Спеціалізація - дизайн інтер'єрів, архітектура, промисловий дизайн.  На сьогоднішній день портфоліо студії включає більше 200 проектів різної складності і стильової спрямованості.

Послуги MARTIN architects користуються попитом не тільки в Україні, а й за її межами, а роботи студії регулярно з'являються на сторінках авторитетних міжнародних видань, присвячених дизайну та архітектури.

9. Azari Architects

Azari Architects - студія архітектурного проектування і дизайну інтер'єру.  Керівники студії архітектор Аліреза Азарі і дизайнер інтер'єру Любов Квашніна.  Послуги: архітектурне проектування;  дизайн інтер'єру;  декорування;  візуалізація.  Компанія проектує і реалізує проекти в Україні і в Ірані з 2012 року.

Azari Architects

10. Архітектурне бюро YUNAKOV & PARTNERS

Архітектурне бюро UNAKOV & PARTNERS - входить в групу проектних компаній під спільним брендом YUNAKOV ARCHITECTS, заснованих архітектором Сергієм Юнаковим.  Сфера діяльності YUNAKOV ARCHITECTS - створення архітектури та інтер'єрів будівель і споруд містобудування, житлової та комерційної нерухомості для приватних і корпоративних клієнтів.

YUNAKOV ARCHITECTS має 30 років досвіду роботи в сфері архітектури та дизайну.  Це дозволяє команді архітектурного бюро розробляти проекти будь-якого масштабу.

Заходи

Всі заходи
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
    235
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
    259
photo
У вас залишилися питання?
scroll