Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Топ -10 будівельних магазинів Києва

24.06.2021
0   коментарів
972

Багато з магазинів товарів для будинку вже є універсальним місцем для задоволення всіх потреб, пов'язаних з будинком, від будівельних матеріалів до меблів, аксесуарів і предметів домашнього декору. Іноді вони навіть диктують нові тенденції в домашньому дизайні, оскільки зазвичай пропонують продукти, що поєднують естетику з функціональним дизайном і доступні за ціною. Більш того, магазини товарів для дому не тільки диктують тенденції або слідують «модному дизайну», вони надають покупцям те, що їм дійсно потрібно для підвищення комфорту в своєму будинку 
 
Якщо ви хочете оновити зовнішній вигляд свого будинку, встановити нову підлогу, перефарбувати перегородки або вам потрібні нові меблі для домашнього офісу, часто для початку достатньо просто сходити в магазин товарів для дому. 
 
В сучасних будівельних магазинах і гіпермаркетах господарські товари представлені як для загальнобудівельних і ремонтних робіт, так і для оздоблювальних і ремонтних робіт приміщень та садів. Залежно від спеціалізації конкретної торгової мережі та розміру магазину асортимент продукції варіюється - кріпильні вироби, вироби зі сталі, електричні та сантехнічні вироби, хімічні матеріали, лакофарбові матеріали, миючі засоби і садові інструменти. 

Епіцентр

Епіцентр К - мережа торгових центрів в Україні. Основна спеціалізація компанії - роздрібна торгівля товарами для обробки будинку, меблями, побутовою хімією, приладдям, товарами для саду та городу, дитячими товарами. Компанія Епіцентр К була заснована в 2003 році.За цей час вона стала безумовним лідером вітчизняного ринку товарів для будівництва і ремонту, а з розширенням асортименту і площі своїх торгових об'єктів - вийшла за межі сегмента DIY-рітейлу. 

Нова Лінія 

Національна мережа гіпермаркетів «Нова Лінія» - один з лідерів на ринку вітчизняного рітейлу в форматі Home Improvement і DIY. Основна стратегія компанії - завжди прислухатися до кожного покупця, розуміти, що йому необхідно і перебувати в постійному пошуку кращих пропозицій високоякісних товарів за доступними цінами. 
 
АТ «Нова Лінія» була заснована на початку 2000 року . Головним завданням компанії є побудова мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів в м.Києві та в інших містах України. 

Леруа Мерлен 

Міжнародна компанія-рітейлер, відома і визнана у всьому світі. 
 
Компанія спеціалізується на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла. Головна місія - допомагати людям у різних країнах і на різних континентах втілювати їхні мрії про комфорт і затишок свого будинку і покращувати якість їхнього життя. 

Олді 

Олді - знайомий багатьом українцям гіпермаркет будівельних матеріалів і супутніх товарів для ремонтних робіт, також пропонує широкий вибір продукції для будинку, серед якої: освітлювальні прилади, посуд, побутова хімія, товари для саду та городу, відпочинку за містом, меблі, килими та багато іншого. «Олді» - відомий і досвідчений гравець будівельного ринку, що працює з 1994 року. 

Анжіо 

Мережа складів-магазинів будівельних матеріалів ЧФ "Анжіо" на сьогоднішній день це 12 філій розташованих по Києву та Київській області.Саме робота в форматі "склад-магазин" дозволяє нашій компанії успішно конкурувати в своєму сегменті ринку, а також приділяти особливу увагу потребам і оперативності обслуговування наших клієнтів. 

Будмакс 

Будмакс ™ - інтернет-магазин, який займається продажем широкого асортименту будівельних матеріалів і товарів для ремонту, оптовий і роздрібний продаж якісних товарів для будівництва і ремонту. У своїй діяльності «БудМакс» керується єдиною метою: стати безумовним лідером в дистрибуції будівельних і меблевих матеріалів на українському ринку. Для досягнення даної мети ми використовуємо всі свої сили, щоб досягти найбільшої кількості пропонованих товарів, найменшого періоду виконання замовлень і, звичайно ж, надання найкращих супутніх послуг. 

Будмайдан 

Київський магазин будівельних товарів «Будмайдан» - це 3 700 квадратних метрів торгових площ поряд з хорошою автомобільної розв'язкою. У продажу супермаркету будматеріалів в Києві зібрані товари в різних цінових категоріях. Кожен покупець зможе купити те, що йому необхідно - від ходових позицій популярних торгових марок до ексклюзиву. У ТЦ «Будмайдан» відкрили філії провідні мережі магазинів будматеріалів Києва, авторські студії меблів, працюють окремі роздрібні продавці. 

Агромат 

Українська компанія, виробник керамічної плитки, сантехніки, меблів та освітлювальних приладів. Целькомпаніі: максимально скоротити шлях від ідеї ремонту до втілення її в життя. 

Альцест 

Компанія «Альцест» заснована в 1991 році, а сьогодні - одна з найбільших національних операторів професійного інструменту, обладнання і садово-паркової техніки в Україні. В асортименті інтернет-магазину тільки найнадійніші торгові марки, такі як Bosch, Makita, Metabo, DeWalt, Gruntek, Gardena, Husqvarna, Karcher, Masalta, Stark, S & R, AL-KO, Oleo-Mac і безліч інших.

Мастерок 

Магазин «МастерОК» відомий на будівельному ринку з 2009 року. За час роботи магазин придбав величезний досвід, який дозволяє зберігати свої позиції і нарощувати обсяги співпраці з партнерами, а клієнтам - оперативно отримувати якісну продукцію.

Заходи

Всі заходи
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
    237
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
    261
photo
У вас залишилися питання?
scroll