Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Нова професія після 40: правильний настрій

22.06.2022
0   коментарів
146

Світ швидко змінюється. Багато професій стали неактуальними або розчарували у фінансовому плані. Якщо зарплати вистачає тільки на продукти, а щоб купити дитині зимовий одяг або нові кросівки доводиться брати кредит у фінансовому сервісі https://mycredit.ua/ru/uslugi-kreditovaniya/kredit-onlajn-na-kartu/, настав час задуматися про зміну роботи.

New profession after 40

Коли професію потрібно міняти терміново:

 • Якщо ви хочете розвитку, а його немає, — це "дзвіночок".
 • Якщо в кар'єрі ви досягли "стелі", але рости в межах фірми більше нікуди чи немає можливості — це "сигнал".
 • Якщо вас на роботу в буквальному значенні не несуть ноги. При одній думці про понеділок починає боліти голова — це вже "набат"! Біжіть негайно!

Звичайно, залишити свій "мурашник" буває складно. Навіть якщо "мурахи" боляче жалять, нас мучать сумніви. "Добре там де нас немає". "А раптом я не знайду іншу роботу?" "Роботодавці вважають за краще наймати молодь"... А ще - діти, кредити, іпотека, та й напрацьований досвід втрачати шкода.

А ось наші батьки...

Приготуйтеся до того, що старші, близькі до вашої ідеї, поставляться скептично. Адже мама вже 39 років навчає школярів фізики у своїй рідній школі. А свекруха тільки недавно вийшла на пенсію, “відпахавши” 45 років на заводі. Ми виросли на різних парадигмах. Їхнє покоління не вміє жити інакше. Вони звикли вважати, що бути героєм праці, ударником почесно. А тих, хто бігав із місця на місце, раніше презирливо називали “летунами”. У зміні професії, як і будь-якому іншому життєво важливому питанні, потрібно прислухатися, передусім, до себе.

Мінуси зміни роду діяльності:

Якщо ви наважилися кардинально змінити своє життя, будьте готові до деяких труднощів.

Мінуси зміни професії після 40 років:

 1. Нестача досвіду на новому місці. На роботу не беруть без досвіду, який нема де взяти з цієї причини. Розімкнути це коло непросто. Тому готуйтеся до того, що спочатку, можливо, доведеться напрацьовувати портфоліо, рейтинг, відгуки, відмовившись від прибутку.
 2. Бракує пари годин на добу. Якщо у вас — чоловік, діти, город, собака і стара робота — викроїти дві години на день на навчання чогось нового може бути непросто. Аналізуйте те, чим займаєтесь протягом дня. Складайте план: що потрібно зробити зараз, сьогодні, завтра, а що зачекає до наступного вівторка. Якщо немає часу на дорогу викроїти не виходить, зверніть увагу на онлайн-курси. Завдання з них можна виконувати у зручний час.
 3. Маленька зарплата. Є така закономірність: заробіток зростає пропорційно до досвіду. Як у студентстві, приготуйтеся до того, що спочатку доведеться попрацювати на репутацію, а потім вона працюватиме на вас.

Плюси зміни професії після 40 років:

 • Мудрий роботодавець, обираючи між 20-річним випускником вишу та 40-річним кандидатом на посаду, обере другого. більш зрілі співробітники мають навички в інших сферах, часто вони більш відповідальні і менш схильні до зміни місця роботи.
 • Прагнення більшого завжди приносить плоди, нехай і в довгостроковій перспективі. Часто навички, набуті на старій роботі, можуть стати в нагоді на новій. Так, якщо ви викладали у художній школі та заробляли 15 000 грн, з тими ж навичками в айті компанії на посаді графічного дизайнера можна заробляти вдвічі більше. І це лише на старті.

Тому, дерзайте. Вік — лише цифри в паспорті. Ніколи не пізно змінити своє життя на краще.

Заходи

Всі заходи
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
  353
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
  361
photo
У вас залишилися питання?
scroll