Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Лауреати премії серед будівельних компаній

26.11.2021
0   коментарів
354

У листопаді визначено переможців премії «Український Будівельний Олімп – 2021». Професійною нагородою відзначені девелопери та забудовники Києва та Київської області

До Експертної Ради премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії у професійній спільноті; наявність інновацій, технічних та технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості. Серед забудовників Києва та Київської області відзначені наступні девелоперські та будівельні компанії.

Інтергал-Буд, Київ, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність

Інтергал-Буд – будівельна компанія за 18 років роботи на вітчизняному ринку нерухомості реалізувала понад 70 проектів та звела 157 житлових будинків у Київській області, Рівно, Львові, Одесі, Житомирі, Ужгороді, Чернівцях. Високі темпи та широка географія будівництва, відсутність недобудов та ведення бізнесу за рахунок власних коштів, інвестиції в міську інфраструктуру та сучасні технології будівництва, вигідні ціни та довгострокові програми розстрочки з соціальними гарантіями – все це забезпечує забудовнику лідируючу позицію у вітчизняній будівельній галузі.

BudCapital, Київ, Девелопер року. Стабільність, якість, професіоналізм

Девелоперська компанія BudCapital вже понад 10 років займається будівництвом сучасних житлових комплексів у місті Київ. За цей час компанія стала учасником близько 30 проектів житлової нерухомості. Найбільш відомі житлові комплекси девелопера – Вежа на Ломоносова, Новопечерська Вежа, Mirax, Manhattan City та Star City. Це житлова та комерційна нерухомість у різних районах Києва, яка відрізняється естетичною та функціональною архітектурою, зручною локацією, наявністю розвиненої соціальної інфраструктури, близькістю транспортних артерій.

Comfort Life, Ірпінь, Професійний девелопер. Сучасні технології та новаторські рішення Масштабні проекти та високі темпи будівництва, якість та стабільність, нові будівельні технології та командний професіоналізм відрізняють діяльність цієї компанії. Comfort Life пропонує заміське житло як гідну альтернативу столичній нерухомості. Унікальна сучасна архітектура та розвинена інфраструктура, благоустрій та сприятливе екологічне середовище, сучасні енергозберігаючі технології та дизайнерські рішення – характерні риси житлових комплексів цієї компанії.

Cityсonsult Development, Київ, Ведучий девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво

На рахунку девелопера понад 370 000 кв. метрів житла, введеного в експлуатацію у Києві та Київській області. На етапі будівництва зараз перебувають близько 270 000 кв. метрів. Компанію відрізняють швидкі темпи будівництва та стрімка динаміка розвитку, що дозволяє успішно зводити сучасне житло комфорту, бізнесу та еліт-класу. Девелопер ефективно управляє проектами будь-якої складності, створює міські простори з естетичною та функціональною архітектурою, розробляє унікальні дизайн-концепції, застосовує інноваційні будівельні технології та задає високий стандарт якості на столичному ринку житла.

АртБудСервіс, Київ, Лідер галузі промислового будівництва та логістики

Компанія займає провідне місце на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних та адміністративних об'єктів. АртБудСервіс виконує повний спектр будівельних робіт "під ключ". Виступає в ролі генерального підрядника, здійснює управління проектами, надає послуги з проектування та інжинірингу. Компанія бере на себе відповідальність перед замовником за всі етапи будівництва: від вибору земельної ділянки, отримання необхідних дозволів, визначення термінів та бюджету будівельних робіт до здачі в експлуатацію закінчених об'єктів.

Азіл Девелопмент Груп, Київ, Професійний рівень будівництва. Прогресивні технології та якісні матеріали

Молода девелоперська компанія забезпечує повний цикл будівельних робіт (від розробки документації проекту до введення будівель в експлуатацію), застосовує енергоефективні технології та дотримується міжнародних трендів у будівництві та архітектурі. Житло цього девелопера відрізняється низкою переваг: сучасна авторська архітектура – ​​сертифіковані екологічно чисті будівельні матеріали, зручна транспортна розв'язка та розвинена місцева інфраструктура.

Білий шоколад, Київ, Надійний девелопер. Європейські стиль та якість будівництва

Білий Шоколад Development Holding – забудовник повного циклу, який здійснює фінансування, проектування, будівництво та контроль кожного об'єкта. Компанія працює на ринку вже більше 20-ти років, зводячи житло європейського рівня, будучи інвестором та промоутером своїх проектів і самостійно виконуючи та контролюючи весь цикл робіт з їх реалізації. Зараз в активі компанії 5 проектів, що будуються і вже реалізовані, відмінними особливостями яких є єдиний архітектурний стиль і сучасний ландшафтний дизайн.

STALA development group, Ірпінь, Професійний забудовник: доступне та якісне житло

Це новий бренд компанії Єврохутор, яка понад 15 років будує стильні котеджні містечка та затишні індивідуальні будинки у найближчому столичному передмісті. Забудовник використовує європейські технології, проекти та обладнання. У портфелі STALA development group сьогодні кілька котеджних містечок, зокрема зовсім новий проект - КМ «Генеральський». Їх спільними відмінними рисами є сучасна архітектура (європейський фасад, панорамні вікна, функціональні планування), наявність стоянки для авто, незалежні комунікації, розташування на природі, близькість столичної інфраструктури.

Smart Development, Київ, Лідер малоповерхового будівництва

Команда Smart Development більше 10 років працює на ринку будівництва житла як забудовник повного циклу в сегменті малоповерхової нерухомості (котеджні еко-містечка, таунхауси, дуплекси, квадрекси, клубні містечка). Щорічно кількість проектів та квадратних метрів, введених в експлуатацію, збільшується. Нині у портфелі компанії близько 16 проектів, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Серед них комплекси енергоефективних будинків Organic Home і Solo Home, а також кілька об'єктів New Smart. Компанія інтегрує малоповерховий формат індивідуального житла у розвинену соціальну інфраструктуру столиці, застосовуючи енергоефективні технології та оригінальні концептуальні рішення.

ECOBUD Building Croup, Київ, Європейський рівень будівництва: сучасна архітектура, якість та надійність

Компанія розпочала свою діяльність у 2017 році у сфері реконструкції та ремонту адміністративних та нежитлових приміщень, а зараз виконує комплексні будівельно-монтажні роботи будь-якої складності, будує житлову та комерційну нерухомість, проводить сервісне обслуговування нерухомості вже введеної в експлуатацію. Котеджне містечко Obriy Family Club, перший самостійний проект забудовника, зводиться у столичному передмісті та відрізняється сучасною архітектурною стилістикою, екологічністю, новітніми енергоефективними рішеннями.

Премією «Український Будівельний Олімп», започаткованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії http://www.stroyolimp.com.ua

Горячие объявления

Новобудови
15 665 грн
492 $
466 €

Киевская область, Києво-Святошинський, Буча, , Шевченко, 1а

Новобудови
14 300 грн
449 $
426 €

Киевская область, Києво-Святошинський, Буча, , Шевченко, 1а

Новобудови
18 000 грн
565 $
536 €

Киевская область, Вишгород, , вул. Набережна, 6

Новобудови
20 000 грн
628 $
595 €

Киевская область, Вышгород, , Киевская 10

Новобудови
27 000 грн
848 $
804 €

Киевская область, Вышгород, , Набережная

Заходи

Всі заходи
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
    176
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
    204
photo
У вас залишилися питання?
scroll