Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Рейтинг ремонтних компаній України

20.05.2021
0   коментарів
2047

Незалежно від того, скільки років вашій квартирі або будинку, і як вона виглядає, завжди є місце для її поліпшення. Задоволення і комфорт у вашому будинку дуже важливі. Кожен хотів би в кінці робочого дня повертатися в свій зручний і красивий будинок. 
 
Коли ваш будинок ще новий, в ньому комфортно і затишно, з роками ж виникають проблеми, які потрібно вирішувати - заміна сантехніки або меблів, ремонт вікон, дверей за потребою та інше. Ремонт допомагає підтримати новизну, красу і функціональність житла. 

 Вашій увазі пропонується рейтинг ремонтних компаній Києва, які допоможуть швидко і якісно вирішити будь-які проблеми. 

Eurorepair

Eurorepair - компанія займається комплексним ремонтом і євроремонтом будинків, квартир і котеджів будь-якої складності. Ви можете замовити ремонт під ключ. Люди, які стикаються з питанням ремонту квартири під ключ, одночасно стикаються з великою кількістю проблем. Ці проблеми пов'язані не тільки з проведенням робіт з демонтажу, підбору кваліфікованих робітників, але і з вибором майбутнього інтер'єру і безпосередньо підбором його елементів. Тому, щоб убезпечити себе від можливих помилок і в результаті отримати якісно проведений ремонт, слід скористатися послугами компанії, яка спеціалізується в даному питанні. 
 
Основний спектр послуг компанії: 

 • окраска або поклейка шпалер на стіни; 
 • стяжка підлоги; 
 • паркетна і ламінатна установка; 
 • монтаж теплих підлог; 
 • зміна і забарвлення радіаторів опалення;
 • заміна душу, ванної, умивальника, унітазу і раковини і т.д.

Dom v ремонті 

Dom v ремонті - компанія займається ремонтом квартир (новобудова, дворівневі), ремонтом будинків, дизайном інтер'єрів. Працюючи з даною компанією, ви маєте можливість отримувати щотижневий фотозвіт про роботи. Компанія формує і висилає детальні фото і відеозвіти виконаної роботи з описом і тримає в курсі події кожного етапу робіт. Компанія надає послуги авторського нагляду. За кожним об'єктом, закріплений виконроб, який відповідає за роботу на об'єкті і також закріплений за кожним об'єктом менеджер він відповідає за організаційну частину на об'єкті. 

W2Studio 

W2Studio - компанія надає комплексні ремонтно -будівельні послуги в Києві та Київській області. Рішення задач будь-яких обсягів і складності: від створення дизайн-проекту і прорахунку кошторису, до повної здачі завершеного об'єкта «під ключ». Компанія пропонує ремонт квартир, будинків, офісів, клінік будь-якої складності. Компанія дає гарантію на ремонт в 1 рік. Всі роботи виконуються за договором і виключно в терміни. 
 
Професіонали завжди починають роботу з детального планування, в процесі якого вибирається не тільки майбутній дизайн і будівельні матеріали, а й визначаються етапи виконання робіт: від створення дизайн проекту і чорнових робіт, до установки меблів і здачі квартири. 
 
В процесі консультації, враховуються параметри приміщення і індивідуальні побажання замовника. На її основі фахівці створюють дизайн проект - він дозволяє візуалізувати квартиру після запланованого ремонту.Такий підхід дає можливість побачити сильні і слабкі сторони задумки, а при необхідності - внести зміни ще до початку робіт. 

Домовик

Домовик - Сервісна служба Домовий надає всі види побутових послуг з 2007 м Майстри сервісної служби Домовий це не працівники широкого профілю, а кваліфіковані фахівці конкретного напряму з досвідом роботи не менше 5 років. Тому усі послуги, які надає сервісна служба, виконуються на найвищому рівні. Після надання послуг обов'язково підписується акт виконаних робіт і надається гарантія. 

FlatFix 

FlatFix - компанія FlatFix виконує ремонт житлових і комерційних приміщень - квартир, приватних будинків, офісів, ресторанів. Працює по Києву та Київській області. 
 
У команді FlatFix досвідчені фахівці - вузькопрофільні майстри з досвідом не менше 5 років. Всі заплановані роботи, їх вартість чітко фіксуються в договорі. За дотримання термінів відповідальність несе керівник компанії. Щодня надається фотозвіт про виконану роботу. Весь процес ремонту під контролем замовника. Спільно складається поетапний графік оплати, без передоплат чи авансових платежів. Є можливість відвідати готові об'єкти компанії. 

Ремонт квартир в Києві 

Ремонт квартир в Києві - компанія по ремонту квартир в Києві і області гарантує 100% реалізацію проекту від А до Я. Працює з 2004 року. Будівельна компанія здійснює дизайнерський ремонт квартир під ключ, якісно і на вигідних умовах для клієнтів. Кожен дизайнерський ремонт новобудови включає елементи перепланування і професійний індивідуальний підхід. Функціональний стиль житлоплощі повністю адаптуємо до потреб і смаків замовника. 

Теплодом 

Теплодом - компанія пропонує якісний ремонт квартир і будинків в Києві і області. На всіх етапах будівництва компанія залучає до роботи тільки кваліфікованих фахівців, які працюють у фірмі вже не перший рік і знають всі тонкощі і нюанси своєї професії. 
 
Так як будівля або ремонт будинку - це значний захід у життя будь-якої людини, яка потребує чималих коштів, дуже важливо щоб будівництво взяла на себе компанія, яка добре розбирається в будівельних технологіях і будівельних матеріалах. 

 • Матеріали - 20% від ціни Епіцентру;
 • Робота без передоплат; 
 • Досвід роботи з 2005 року;
 • 80% клієнтів приходять до них за рекомендацією; 
 • Офіційний договір і ліцензія;
 • Своєчасна здача об'єктів. 

Студія дизайну та ремонту «Борис» 

Студія дизайну та ремонту «Борис» заснована в 2015 році, надає послуги з ремонту під ключ і дизайну приміщень. У сферу діяльності студії входить створення дизайну інтер'єрів, наступні ремонтні роботи і комплектація приміщення меблями, технікою і аксесуарами. 
 
Мета компанії - робити самі звичайні простори унікальними.Навіть суворі лінії можуть «зазвучати» інакше в компанії нового кольору, вигідного освітлення та меблів. 
 
Компанія здійснює: 

 • виїзди в магазини і підбір оздоблювальних матеріалів, фурнітури , декору; 
 • підбір меблів, техніки, освітлювальних груп; 
 • нагляд за кожним етапом ремонту або модернізації приміщення; 
 • контроль поставок будматеріалів і елементів інтер'єру. 

RealStroyService

RealStroyService - компанія спеціалізується на внутрішній обробці приміщень різного ступеня складності, виробництві всіх видів ремонтних робіт від косметичного до елітних рівнів, будівництві котеджних будинків «під ключ» і реконструкції приміщень. Для цього в своєму складі має необхідну кількість досвідчених, висококласних, різно-профільних фахівців, а також все необхідне обладнання та інструмент. Також тут можна замовити виготовлення меблевих конструкцій (індивідуальний проект). 

Budcomp 

Budcomp - компанія надає комплексний ремонт квартир в Києві. Більше 13 років на ринку. 
 
Основні переваги компанії: 

 • Працює в рамках суворо обумовленого бюджету. Ви завжди будете знати реальну вартість роботи і вартість матеріалів. 
 • У компанії реальні ціни на матеріали, тому що своя база постачальників якісних будівельних матеріалів. 
 • Виконання роботи в обумовлені терміни. На проекті працюватимуть кілька бригад для завершення вашого проекту без затримок. 
 • Вашим ремонтом (за бажанням клієнта) може керувати персональний менеджер, який скоординує всі етапи ремонтних робіт.

Заходи

Всі заходи
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
  235
 • 21.09.22, 00:00
  Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
  260
photo
У вас залишилися питання?
scroll