Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Топ -15 будівельних порталів України

24.05.2021
0   коментарів
1400

Існує багато способів для залучення нових клієнтів. Розміщення інформації на спеціалізованих будівельних порталах буде хорошим перевагою для вашої компанії. 

1.Budportal 

Budportal - головний будівельний портал України, перший всеукраїнський рейтинговий портал європейського рівня. Джерело всіх новин, подій, оглядів будівельного ринку. Відвідуваність цього сайту досить висока. На порталі БудПорт зібрані всі постачальники, магазини, виробники, майстри, що працюють на українському ринку будівельних матеріалів і послуг, а також спеціалізовані виставки. 

2. Мій Ремонт 

Мій Ремонт - це точка для взаємодії замовників і виконавців в сфері послуг по ремонту та будівництву. «Мій Ремонт» - це портал нового покоління, на якому розміщена найактуальніша інформація по ремонтним послугам, фірмам і магазинам, а також новин та акцій компаній. 
 
Будь-який бажаючий може внести інформацію в каталог. «Мій Ремонт» - це портал для безкоштовного розміщення пропозицій на будівельну та близько будівельну тематику, розроблений для максимального зручного і простого пошуку фірм, послуг і магазинів по ремонту. 

3. Твій ремонт 

Будівельний портал України TRT - будівельний портал допоможе вам по-іншому поглянути на будівельний процес і проведення ремонтних робіт. Будівельний портал України TRT зібрав комплексну інформацію практично про всі ремонтні і будівельні організації, що діють на території нашої країни. Зареєструвавшись тут у Вас є відмінний шанс знайти нових клієнтів. 

4.Будуємо будинок 

Сайт «Будуємо Дім» - портал, який об'єднує всіх забудовників, будівельників і продавців матеріалів та послуг, які хоч іноді заходять в Інтернет. Кількість зареєстрованих користувачів більш 174 000 чоловік. Щодня заходять на наш сайт більше 65 000 чоловік. 

Кожні кілька місяців Ви можете прийняти участь у зустрічі користувачів порталу та познайомиться з багатьма особисто.  

5. Домстрой 

Будівельний сайт України «Домстрой» це: надійна команда з вражаючим досвідом співпраці; допомога в пошуку кваліфікованих працівників і будівельних бригад; зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; особливий підхід до кожного з партнерів. Корисні статті та цінні поради допоможуть перетворити вибір необхідних товарів в захоплююче проведення часу!  

6. PROMOBUD.UA 

PROMOBUD.ua - перший всеукраїнський будівельний торговий портал. Основна мета - сприяти збільшенню доходів відвідувачів порталу, надаючи їм інформацію про продавців і покупців будівельних матеріалів і послуг України. 
 
Promobud.ua - це будівельний торговий портал, безкоштовний каталог будматеріалів та послуг, будівельний інтернет- классифайд - все це Промобуд. Promobud.ua індексується всіма основними великими пошуковими системами (Google, Yandex та ін.).  

7. PROFIDOM.COM.UA 

Перша національна енциклопедія будівництва ProfiDOM.com.ua присвячена будівництва, архітектури, облаштування будинку, а також покупці-продажу товарів для будівництва, будматеріалів, нерухомості.Творці детально розповідаємо про новинки в будівельній індустрії, технологіях, відповідаємо на питання, які виникають під час будівництва та облаштування будинку.  

8. Будівельники з України 

Будівельний портал допомагає користувачам швидко довідатися про ціни на різні види будівельних і супутніх будівельних роботи. Тут Ви можете розмістити Вашу компанію для залучення нових клієнтів, і навіть співробітників. 
 
Відмінний портал для підрядників - він дозволяє легко знаходити вигідні замовлення, а клієнтам легко знаходити підрядників. Якщо потрібно замовити послуги будівельних робіт, каталог цілком для цього підходить  

9. АССБУД 

Будівельний портал АССБуд - це повна інформація про будівництво та ремонт, дизайн інтер'єру та ландшафтному дизайні. АССБуд - це унікальний контент, корисні сервіси, зручний функціонал, кожен день поради експертів і професіоналів, новини, огляди ринку, актуальні ціни та багато іншого.  

10. Bau.ua 

Будівельний портал Bau.ua - каталог будівельних компаній, будівельних матеріалів, архітектурних майстерень, будівельна дошка оголошень, виставки, ціни на будівництво, будівельні прайси, будівельні матеріали, найсвіжіші будівельні новини.  

11. ДивоСтрой Україна 

ДивоСтрой Україна - це інформаційно - торгівельний портал по будівництву, де Ви можете знайти будівельні компанії в регіоні Україна, оголошення, ціни, новини і статті про будівництво, ремонт, будівельні матеріали, оздоблювальні матеріали, сировину, будівельне обладнання та послуги в галузі будівництва, дизайну і проектування, монтажу, обслуговування інженерних та інтелектуальних систем.  

12. Stroymart 

Stroymart - будівельний портал почав свою роботу ще в 2006 році. Основна мета порталу - комунікація споживача і виробника. Протягом першого року життя портал увійшов в десятку по своїй популярності серед сайтів будівельної тематики. Цільова аудиторія порталу - це будівельники всіх напрямків з усіх регіонів України та ближнього зарубіжжя. Паралельно з розвитком порталу розвивається і Форум. З його допомогою користувачі, що не мають будівельних знань, можуть отримати консультацію від досвідчених фахівців будівельної сфери.  

13. Ukrstroy.net 

Ukrstroy.net - це Інтернет ресурс, на якому ви швидко і легко можете розмістити рекламу вашого бізнесу. Зареєструвавшись на даному порталі, ви зможете створити власний сайт (основний і додатковий) з інформацією про компанію, її діяльність і контактними даними. Все, що перебувати на сайті вашої сторінки порталу Ukrstroy.net, потрапляє в каталог пошуку і в популярні пошукові системи Google і Яндекс. Власний сайт на порталі - це найкращий і зручний спосіб залучити нових клієнтів через Інтернет.  

14. Ibud.ua 

Ibud.ua - платформа для вибору і покупки будівельних матеріалів. 
 
Ibud.ua - це широкий вибір товарів і послуг для будівництва, облаштування будинку і дизайну, можливість порівняння цін на один і той же товар. Для зручності вибору товару в каталозі розроблена система «розумних» фільтрів, розміщені оглядові статті по застосуванню і експлуатації товарів, зібрані інструкції і керівництва.  

15. Budexpert.ua 

Budexpert.ua - інформаційний портал про будівництво та ремонт, на якому можна знайти не тільки свіжу і корисну інформацію про будівельні матеріали, технології і устаткування, але і необхідні товари, послуги, нових клієнтів і покупців. 

БудЕксперт - це новини будівельної та споріднених галузей (архітектура, нерухомість, дерево- та металообробки, житлово-комунальне господарство і т.д.), а також потужний будівельний майданчик, для тих, кого цікавить будівництво і ремонт.

Заходи

Всі заходи
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
    234
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
    259
photo
У вас залишилися питання?
scroll