Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Рейтинг сайтів з пошуку нерухомості в Україні на 2021 рік

01.06.2021
0   коментарів
2041

Чи плануєте ви купувати нерухомість в Україні або хочете продати свій будинок вам необхідно знати, які сайти з нерухомості займають лідируючі позиції. Звичайно, завдяки сайтам з пошуку нерухомості, вам буде набагато простіше і зручніше шукати те, що вам потрібно. 

Особливих змін у позиціях в топ-15 на 2021 рік, які суттєво вплинули б на рейтинг в цілому, не було. Додано пару ресурсів в даний перелік. Кілька ресурсів, як і в минулому році, поліпшили свої місця в загальному листі по Україні, так і є ті, хто опустився на кілька пунктів. 

OLX 

OLX - нерухомість. З цим ресурсом не стикався тільки той, у кого немає інтернету. Для всіх інших OLX знайомий і достатньою зручний сайт, який в момент входу відразу ідентифікує місцезнаходження відвідувача і може відразу видати певну кількість «гарячих» пропозицій. У сфері нерухомості це найчастіше пропозиції щодо купівлі вторинного житла, а також гаражів, дач, земельних ділянок і так далі. Для тих, хто шукає саме такий ринок, тут є на що подивитися. 

Besplatka.ua 

Besplatka.ua - якщо вам потрібно купити або продати нерухомість в Україні, «Бесплатка» - те, що Вам потрібно. Сайт представляє собою безкоштовну дошку оголошень з великою кількістю варіантів по всій країні. Ви зможете підшукати варіант, який повністю влаштує Вас за місцем розташування, метражу і вартості. Сервіс порталу дозволяє написати людині, що продає будинок, квартиру, кімнату або комерційний об'єкт, щоб уточнити деталі, домовитися про огляд або угоду.

«Бесплатка» дуже зручний сайт, на якому можна швидко відшукати приміщення або розмістити свою пропозицію. Якщо Ви збираєтеся купити нерухомість в Україні або за кордоном, для швидкого пошуку скористайтеся фільтром. Ви можете внести такі дані, як бажана площа, вартість, тип пропозиції (від посередника або власника), час подачі. В результаті Ви отримаєте список найбільш привабливих для Вас варіантів. База регулярно поповнюється новими варіантами. Ви безсумнівно зможете знайти привабливу пропозицію!

Rieltor.ua 

Rieltor.ua повністю виправдовує свою назву. Сайт справді спеціалізується на продажу нерухомості, пропонуючи зрозумілу і зручну систему пошуку за категоріями «Квартири», «Кімнати», «Дома», «Офіси», «Земля», «Комерційна нерухомість». Відвідувачам сайту рекомендується вибрати бажаний регіон і кількість кімнат. Однак це тільки одна сторона даного ресурсу. Інша - пропозиції з пошуку агентів-ріелторів, для цього тут розташовується їх рейтинг, а також рейтинг агентств, що займаються нерухомістю. 

lun.ua 

lun.ua - це найповніший каталог новобудов в Україні. Тут зібрана перевірена інформація про всі новобудови і житлові комплекси, щоб ви могли вибрати найкращий будинок для себе. У каталозі повідомляється інформація про будь-які зміни в статусі будівництва, щомісяця відбувається оновлення фото будівництва і йде перевірка цін, щоб зробити правильний вибір. 
 
Головна сторінка виглядає лаконічно, пропонуючи перейти за чотирма основними напрямками: нові забудови , вторинне житло, подобова і довгострокова оренда.Нічого зайвого, ніякої інформації, яка могла б відвести відвідувача від основного предмета його інтересу тут немає. У цьому полягає одна з основних родзинок сайту - сюди точно зайде той, хто знає, яким має виглядати його майбутнє житло. 

DOM.ria.com 

DOM .ria.com - сайт є гілкою великого ресурсу в області безкоштовних оголошень RIA.com. Стандартне вікно для введення параметрів підбору дозволяє швидко зрозуміти логіку користування ним і знайти саме ті пропозиції, які шукає відвідувач. Крім цього, гість сайту може ознайомитися і з іншою, можливо цікавою для нього інформацією: пропозиціями з оренди квартир і кімнат (довгострокової і короткострокової), побачити пропозиції по новобудовах, а також викликати інспектора, який зможе правильно подати інформацію про ваше житло в разі його продажу. Додати своє оголошення з фотографіями теж не складе труднощів. 

Mesto.ua 

Mesto.ua - портал нерухомості, який бачить своє завдання в тому, щоб їхній клієнт знайшов найкращий для себе варіант житла з найменшими тимчасовими витратами. Відразу при вході пропонується зручний фільтр, де можна вибрати і тип угоди, і тип нерухомості. Потім визначитися з містом, районом і навіть станцією метро, ​​біля якої ви бачите свій будинок. Потім в фільтр забивається бажана кількість кімнат і ціна. Видані варіанти будуть повністю співвіднесені з вашими побажаннями, і подальший пошук стане легким і цікавим. 

Domik.ua 

Domik.ua - портал нерухомості з великою кількістю пропозицій про покупку і продаж житла переважно на території України. Вражаюча кількість оглядів, регулярно оновлюється база даних і рекомендаційні статті роблять «Домік.юа» повномасштабним онлайн-ресурсом, на якому справді можна провести багато часу, та ще й з користю. Цікаві пропозиції, а також акції на новобудови приваблюють сюди відвідувачів, дійсно зацікавлених у купівлі нерухомості. 

m2bomber.com 

ua.m2bomber.com - сучасний, насичений інформацією портал з продажу та оренди житла. Основні посилання по інтересам - «Новобудови», «Продаж», «Оренда», «Затишна», - розміщені прямо на початку перегляду, потім оголошення розсортовані за територіальним принципом. Власна знахідка сайту - дати можливість відвідувачам оцінити об'єкт не тільки по фотографіях, але і по відео оглядам. Зокрема, такі відео дозволяють оцінити загальний вид на житловий комплекс або район, де планується придбати квартиру / будинок. 

Krysha.ua 

Krysha.ua - великий ресурс нерухомості, що пропонує відвідувачу великий обсяг різноманітної інформації з продажу квартир, будинків, офісів, торгових майданчиків, а також оренду всілякого характеру. Без сумніву, гість сайту не зможе не відзначити дуже привабливий дизайн головної сторінки і вдало розміщену систему пошуку, яка пропонує почати з визначення міста, в якому підшукується житло. Далі великий блок приділений новобудов в Києві та Київській області, і новин, які можуть зацікавити відвідувача. 

Fn.ua 

Fn.ua в спробі знайти свою власну , унікальну нішу на ринку продажу нерухомості, позиціонує себе як сайт фото нерухомості і керується гаслом «краще один раз побачити!» Пошукова система виглядає скромно, у вигляді поля «Виберіть». Однак натискання курсора дозволяє перейти за усіма додатковими посиланнями. Тут можна створити особистий кабінет, і так чином, отримувати двосторонню взаємодію з продажу або покупки. Також Fn.ua активно заповнює простір основної сторінки новинами, так чи інакше пов'язаними з головною їхньою сферою діяльності. 

Address.ua 

Портал Address.ua - найбільший онлайн-сервіс для покупки, продажу, оренди та обміну нерухомості в Україні. Сьогодні портал Address.ua містить найповнішу і актуальну інформацію про покупку і продажу квартир на вторинному ринку нерухомості Києва, Київської області і України. Проект був запущений в травні 2010 року. Щомісячна аудиторія порталу - понад 400 тис. користувачів. 

Budynok.com.ua 

Budynok.com.ua - свіжий за часом створення ресурс з великою кількістю оголошень про продаж квартир, будинків, земельних ділянок, орендою житлової та комерційної нерухомості. Щоб помістити сюди своє оголошення, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації, все безкоштовно і прозоро. Сайт набирає популярність, чому сприяє не тільки широкий спектр пропозицій, але і грамотний дизайн з цікавим контентом. 

Blagovist.ua (агентство нерухомості) 

Blagovist. ua - будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, «Благовіст» надає велику і щодня поповнюючуся базу даних об'єктів нерухомості в Києві і передмісті. Тут ви можете вибрати оптимальне рішення по покупці, продажу або оренді житла або комерційної нерухомості. Крім власної бази даних, АН «Благовіст» надає своїм клієнтам також ексклюзивний фотокаталог об'єктів нерухомості, що дозволяє самостійно оцінити безліч можливих варіантів покупки і оренди елітних апартаментів, престижної або недорогої трикімнатної, двокімнатної і однокімнатної квартири або бюджетної «гостинки»; заміського будинку, котеджу, дачі або земельної ділянки, а також офісів, магазинів, кафе, виробничих, складських та інших нежитлових приміщень. 

100realty.ua 

100realty.ua - він же сайт «Столична нерухомість». Поки що ресурс охоплює тільки Київ, але з часом буде розширюватися. Завдяки вузькій спеціалізації в фільтрі трохи параметрів, які, однак, дозволяють швидко знайти необхідну інформацію. Сайт також заповнений оглядами, новинами, так чи інакше пов'язаними з архітектурою і забудовами Києва, а також пропонує аналітичні статті, цікаві тим, хто займається нерухомістю професійно. 

Aviso.ua 

aviso.ua - великий сайт, що пропонує нерухомість по Київській, Одеській, Дніпропетровській, Львівській, Житомирській, Ровнінской і Харківській областях. Вдалий фільтр робить пошук легким і зручним, що біжить фотострічка змушує зупинитися і ознайомитися з найцікавішими пропозиціями. «Авіста» як ресурс цікавий не тільки своїм основним контентом, але й суміжних, наприклад, оголошеннями про ремонт квартир, встановлення вікон і балконів, теплової, електричної та санітарної техніки. 

Заходи

Всі заходи
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»  «Розумне місто&Розумний дім» 21-22 вересня, 2022р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум  є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти  ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору  альтернативної енергетики. Тематичні розділи виставки: Біоенергетика Вітроенергетика Сонячна енергетика Гідроенергетика Геотермальна енергетика Енергія довкілля Альтернативні види палива Енергозбереження  «Розумне місто»&«Розумний дім» Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім» Інвестиції в енергоефективність Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо. Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії. Контакти:   Teл.  +380 44 593 19 01 Моб. +380 68 991 55 70 E-mail: info@agroinkom.com.ua Сайт: https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/  …
    235
  • 21.09.22, 00:00
    Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» з 21 по 22 вересня 2022 року Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Бізнес-Форум «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні та в світі». Організатор : Асоціація Укроліяпром ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсу: «ТОП-10 інноваційних  компаній в олійно жировій галузі 2022» Очікується близько 400 учасників! Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у виставці та бізнес-форумі та сформувати спільне бачення розвитку олійно жирової галузі України! Контакти: Тел. 044 593 19 01 Моб. 068 991 55 70     info@agroinkom.com.ua //https://oil.agroinkom.com.ua/uk/  …
    260
photo
У вас залишилися питання?
scroll