Надійний помічник у виборі житла
Надійний помічник у виборі житла

Тенденції в будівництві 2020-21 року

11.10.2020
0   коментарів
1204

Архітектура і комерційне будівництво змінюється з роками. У міру того, як стають доступними нові технології і матеріали, а також стають все більш популярними нові конструкції і планування, наші уявлення про проектування великих будівель постійно змінюються.
Давайте розглянемо деякі основні тренди і тенденції в будівництві на 2020-2021 рр.

1. Занурення в VR і AR

VR вже кілька років у міру зниження витрат стала грати важливу роль. VR дозволяє архітекторам досягти нового рівня уваги до деталей і пропонує клієнтам можливості випробувати просторові зміни в проектах за місяці і роки до закінчення будівництва.

Використання цих технологій буде зростати і в 2020-2021 і далі: більше третини архітекторів використовують принаймні одну форму змішаної, доповненої або віртуальної реальності.  Крім того, майже 30% планують використовувати змішану, доповнену або віртуальну реальність протягом наступних п'яти років. Опитування показують, що з 2017 року продовжується зростання впровадження технологій AR і VR в будівництві.

VR
 
Ось деякі переваги і способи використання AR / VR в будівництві сьогодні:

 •  Віртуальні тури / прогулянка по моделям будівель, щоб ви могли майже з перших рук побачити, як буде виглядати закінчений фізичний проект і як буде виглядати макет дизайну.
 •  Краще співробітництво - команди можуть працювати разом над проектом незалежно від їх фізичного місцезнаходження.
 •  Зворотній зв'язок по проекту в режимі реального часу - візуалізація 3D-проектів і їх довкілля, що забезпечується технологіями AR / VR, підтримує швидке і точне моделювання архітектурних або структурних змін [BR], автоматичні вимірювання і дозволяє поліпшувати дизайн.
 •  Оцінка ризиків (як вимоглива і чутлива діяльність), підкріплена моделюванням небезпек і виявленням зіткнень, стала рутинним завданням, пов'язаним з цими інноваційними технологіями.
 •  Потенціал технологій AR / VR для підвищення безпеки і навчання безцінний, так само як і підтримка менеджерів, контролерів, інспекторів або орендарів, яким навіть не потрібно фізично бути присутнім, щоб пройти огляд об'єкта.

2. Домашня автоматизація і розумні будинки

Це тенденція до зростання, як для новобудов, так і для реконструйованих будівель.  Автоматизовані системи стають все більш затребуваними для управління температурою, освітленням або безпекою будинків.

Розумна будівля пропонує своїм користувачам більший комфорт і знижує рахунки за споживання.

У міру того, як люди приймають розумний будинок, архітекторам необхідно буде вирішити, як інтегрувати ці системи в свої проекти. Одне з найбільш цікавих застосувань технології розумного будинку, ймовірно, буде в індустрії гостинності, оскільки воно дозволить в довгостроковій перспективі знизити споживання енергії, оскільки програмування для кожної кімнати дозволяє підвищити енергоефективність.

smart home
 
3. Штучний інтелект (AI)

Уявіть собі світ, в якому ви можете використовувати комп'ютерні системи для програмування роботів, машин або для автоматичного розрахунку і проектування будинків.  Ця технологія вже доступна і використовується сьогодні.

AI

 Ось кілька прикладів того, як AI і ML сьогодні приносять користь будівельної галузі:

 

 • Прогнозний дизайн з урахуванням багатьох факторів, таких як погода, місце розташування і створення цифрових двійників будівель для збільшення терміну служби будівлі.
 • Краще проектування будівель. Машинне навчання можна використовувати для вивчення різних варіантів рішення і створення альтернативних варіантів дизайну з урахуванням механічних, електричних і водопровідних систем і забезпечення того, щоб маршрути для систем MEP не перетиналися з архітектурою будівлі.
 • Використання автоматизації на основі AI для виконання часто повторюваних завдань може значно підвищити продуктивність і безпеку, одночасно вирішивши проблему нестачі робочої сили в галузі.
 • Краще фінансове планування та управління проектами - використовуючи історичні дані, AI може прогнозувати будь-які перевитрати коштів, реалістичні терміни, а також може допомогти персоналу швидше отримати доступ до інформації та навчальних матеріалів, щоб скоротити час адаптації.
 • Підвищена продуктивність - AI можна використовувати для харчування машинного обладнання, щоб виконувати завдання, що повторюються, такі як заливка бетону, кладка цегли або зварювання, вивільняючи людей для будівництва самої будівлі.

4. Робототехніка і дрони

Будівельна галузь - одна з найменш автоматизованих галузей, в якій трудомістка ручна праця є основним джерелом продуктивності.

Використання роботів знаходиться на експериментальній і початковій стадії. Ключовою перешкодою для цього є сам будівельний майданчик, тому що роботам потрібно контрольоване середовище та завдання, які повторюються і не змінюються.

Однак у міру того, як ми бачимо, що будмайданчики стають розумнішими, роботів можна програмувати і використовувати.

dron
 
Ось кілька прикладів того, як сьогодні на будівельних майданчиках вже використовуються роботів і дрони:

 • Дрони можна використовувати для забезпечення безпеки на майданчику;  вони можуть контролювати ділянки і за допомогою камер можуть бути використані для визначення будь-яких небезпечних зон і надання керівнику будівництва швидкого огляду ділянки без його фізичної присутності.
 • Дрони можуть використовуватися для доставки матеріалів на об'єкт, що скорочує кількість транспортних засобів, необхідних на місці.
 • Кладка цегли та кам'яна кладка - завдання, в яких можна використовувати роботів, покращуючи швидкість і якість роботи.

5. 5G і Wi-Fi 6

З розвитком нових технологій потрібна міцна і надійна магістраль для підключення, що забезпечує більш високу швидкість і передачу великих обсягів даних.

5G - це бездротова технологія п'ятого покоління для цифрових сотових мереж, що забезпечує більш високу швидкість, кращу обробку трафіку і менше перевантаження.  

На додаток до цього, Wi-Fi 6, новітній стандарт технології Wi-Fi, також поліпшується в порівнянні зі своїми попередниками.
5G і Wi-Fi 6 дозволять користувачам ефективно спілкуватися, обмінюватися великомасштабними кресленнями, запускати ресурсомісткі програми без шкоди для швидкості / продуктивності.  Не кажучи вже про те, щоб забезпечити надійну і безпечну мережу зв'язку, в якій будуть використовуватися нові і передові технології.

Горячие объявления

Новобудови
14 052 грн
492 $
435 €

Киевская область, Києво-Святошинський, Буча, , Шевченко, 1а

Заходи

Всі заходи
 • 28.01.22, 00:00
  NaZapad: безкоштовна онлайн-конференція з SEO-просування пройде 28 січня Компанія SeoProfy відкрила реєстрацію на свій головний захід: онлайн-конференцію NaZapad, яка пройде вже 19-й раз з моменту її початку у 2015-му році. NaZapad — це точка тяжіння для російськомовного ком'юніті SEO-фахівців, маркетологів та власників бізнесу з усього світу. Унікальний формат конференції, безкоштовний 15-годинний інтенсив із топовими фахівцями галузі, приваблює тисячі глядачів. Захід такого масштабу дає можливість перевірити актуальність своїх навичок на ринку SEO-послуг, дізнатися про нові тренди та інструменти, підвищити результативність та дохід. Доповідачі діляться досвідом просування сайтів у висококонкурентних нішах у ЄС, Північній Америці та екзотичних гео. NaZapad носить виключно практичний характер та заохочує глядачів ставити питання спікерам у чаті. Найактивніші учасники мають змогу виграти цінні призи від партнерів конференції. Цього разу NaZapad зосередиться на growth hacking, affiliate marketing, SEO та link building.  Ключові доповідачі представлять такі теми: Віктор Карпенко: "Створюємо трафік генератори: Як у рамках одного проекту робити безліч трафік генераторів і рости"; Дмитро Бондар, “SEO Vision: Яким буде SEO у 2027 році”; Михайло Шакін, "Нові фішки SEO та лінкбілдингу для 2022 року"; Нікіта Лі та Валентин Даречкін: “Від 0 до 1 500 000$ на рік у ніші казино за допомогою SEO”; Стів Тот: “Як перетворити 1 ключ на 121 та отримати 400 тисяч трафіку”; Сергій Сюняков: “Affiliate SEO із продажами на 82+ млн. доларів за 4 роки. Будуємо стійкий конвеєр із заробітку на Amazon Affiliate та інших товарних партнерках у США та Європі”; Олександр Капо: "Як треба думати над своїм бізнесом: від пошуку точок зростання до результату". Початок конференції 28 січня о 09.00.  Для реєстрації необхідно заповнити форму на сайті https://nazapad.com/.  Кількість місць не обмежена Запис конференції буде доступний на YouTube-каналі SeoProfy. Там у вільному доступі зберігаються також попередні випуски. Анна Маркевич anna.markevych@seoprofyteam.com  …
  51
 • 16.02.22, 00:00
  З 16 по 17 лютого 2022 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект 15, м. Київ) пройде "United Property Expo" – найбільша виставка нерухомості в Україні. Це зручна платформа для зустрічі інвесторів, фінансових експертів, забудовників та агентств нерухомості. На заході буде підбито підсумки минулого 2021 року та висловлено прогнози розвитку ринку нерухомості на 2022 рік. Більш ніж 10000 об'єктів нерухомості в одному місці На United Property Expo буде представлено 10 000 об'єктів нерухомості. Це сучасні житлові комплекси, заміські вілли та таунхауси, комерційні приміщення та затишні квартири. Учасники виставки зможуть вигідно продати свої об'єкти, а відвідувачі – купити житло та комерційну нерухомість зі знижкою до 20%. Більш ніж 80 учасників з 17 країн світу Виставка United Property Expo – це найкраще місце для оновлення бізнес-контактів. Її планують відвідати компанії Alaiye Home, Sunnierhomes, European Village, Property in Alanya, Hayat Estate, Інтеграл-Буд, Inftour, Tianello Sagl, Realting, NewTime Investment, Immoconcept та інші. Це представники Австрії, Болгарії, Німеччини, Греції, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, ОАЕ, Португалії, Словаччини, Таїланду, Франції, Чорногорії, Чехії, Швейцарії та інших країн світу. Український сектор нерухомості представляють Забудовники столиці України, Київської області, Одеси та Львова. Вони підготували презентації 200 житлових комплексів та унікальні пропозиції для покупців. Понад 5000 відвідувачів Виставку відвідає близько 5000 людей, зацікавлених у покупці нерухомості. Це інвестори, бізнесмени та молода платоспроможна аудиторія. Насичена бізнес-програма У рамках виставки пройде дводенна конференція спеціалістів з нерухомості. На учасників конференції чекають нові дані про кредитування нерухомості, перспективи інвестицій у житлові та комерційні об'єкти, а також прогноз розвитку ринку нерухомості на 2022 рік. Ця інформація дозволить збільшити інвестиційний портфель, вигідно вкласти вільні кошти та стати володарем преміального житла зі значною знижкою. Переваги United Property Expo для інвесторів: Нові об'єкти для інвестицій, Інсайдерська інформація від лідерів галузі, Нові знайомства з колегами. Переваги United Property Expo для Забудовників: Демонстрація своїх проектів вітчизняним та зарубіжним клієнтам, Нові бізнес-контакти з колегами із суміжних областей. Переваги United Property Expo для бізнесменів: Демонстрація професіоналізму лідерам ринку нерухомості, Зустріч із потенційними клієнтами у неформальній обстановці, Доступ до інсайдерської інформації із перших рук. Умови участі на United Property Expo Відвідування United Property Expo платне. Вартість квитка складає 220 гривень. Замовити квитки на виставку з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.  Організатор: ТОВ "Юнайтед Експо" Тел: +38 (063) 103-48-17 Email: unitedexpo.ukr@gmail.com  …
  136
photo
У вас залишилися питання?
scroll